Ostrofest - rodinný festiválek

S radostí vás zveme na Ostrofest - rodinný festiválek, který se letos koná jako nově dvoudenní akce plná zábavy pro celou rodinu! Zapomeňte na stereotypní festivalové zážitky, letos přinášíme něco zcela jiného. Ostrofest není jen o hudbě, je to skutečné dobrodružství pro děti i dospělé!

V programu nás čeká pestrost aktivit – od úžasných hudebních vystoupení, jako jsou Kašpárek v rohlíku, Mother´s Angels, a Tle Lewis Creaven Band, přes energické sety DJ, až po fotbalový freestyle a pohádky pro nejmenší. Připraveny jsou také různé doprovodné programy a atrakce pro děti i dospělé, včetně setkání se zvířátky a mnoho dalšího.

Ostrofest proběhne od pátku 31. května až do sobotní noci 1. června na Ostrově za kinem Máj. Připravte se na nezapomenutelný víkend plný radosti, zábavy a rodinné pohody!

Podrobný program budeme upřesňovat a postupně zveřejňovat, takže sledujte naše sociální sítě a webové stránky pro aktuální informace.

Těšíme se na setkání s vámi na Ostrofestu!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace