Aktuality

Choceňské letní kino 2024

Letní kino v Chocni opět startuje!

Vážení občané a milovníci filmů,

s radostí vás zveme na tradiční letní kino v Chocni, které se bude konat na volejbalových kurtech. Přijďte si užít letní večery plné skvělých filmů pod širým nebem! Promítání začíná vždy od 21 hodin. 

V kiosku bude k dispozici nabídka občerstvení, zejména osvěžující pití a drobnosti ke křoupání. Těšíme se na vaši návštěvu!

Program:

17. 7. Jedeme na teambuilding
Tato česká komedie sleduje osudy zaměstnanců jedné firmy, kteří se vydávají na teambuildingový výlet. Směsice různých charakterů a nečekané situace slibují spoustu humoru a zábavy.

19. 7. Matka v trapu
Dojemná a vtipná česká komedie o ženě, která se rozhodne změnit svůj život od základu. Opustí manžela i děti a vydává se na cestu za sebepoznáním a novými dobrodružstvími

24. 7. Gump - jsme dvojka
Rodinný film plný emocí, který vypráví příběh psa Gumpa a jeho cestu za nalezením svého páníčka. Film je dojemnou oslavou přátelství a oddanosti mezi člověkem a jeho nejlepším přítelem.

26. 7. Aristokratka ve varu
Pokračování úspěšné české komedie o mladé aristokratce Marii, která se snaží zachránit rodinné sídlo. Tentokrát se musí potýkat s novými nástrahami a nezvanými hosty.

27. 7. A máme, co jsme chtěli
Dramatická komedie o rodině, která se rozhodne změnit svůj životní styl a přestěhovat se na venkov. Jak ale zjistí, život na venkově přináší nečekané výzvy a komické situace.

31. 7. Lítá v tom
Romantická komedie o mladé ženě, která pracuje jako letuška a zažívá mnoho zábavných a komplikovaných situací v osobním i pracovním životě. Film plný lehkosti a romantiky.

4. 8. Prázdniny s Broučkem
Animovaný film pro celou rodinu, který sleduje dobrodružství malého broučka a jeho kamarádů. Ideální zábava pro nejmenší diváky i jejich rodiče.

7. 8. Sladký život
Romantický film o cukrářce, která se přestěhuje do malého městečka a otevře si vlastní cukrárnu. Cesta za splněním snu však není jednoduchá a přináší mnoho sladkých i hořkých momentů.

Přijďte si užít skvělé filmy, setkat se s přáteli a prožít nezapomenutelné letní večery v Chocni!

Těšíme se na vás!